наші номера

стандарт

Однокімнатний номер з усіма зручностями. Доступний з двоспальним ліжком розміру “king-size”. Стандартні номери розташовані на 1 поверсі готелю і мають велику загальну терасу.

Стандарт з балконом і видом на море

Однокімнатний номер з усіма зручностями. Доступний з двоспальним ліжком розміру “king-size». Стандартні номери розташовані на 2 поверсі готелю. З вікон номера відкривається вид море.

Стандарт з терасою і видом на басейн

Однокімнатний номер з усіма зручностями. Доступний з двоспальним ліжком розміру “king-size». Стандартні номери розташовані на 1 поверсі готелю. З вікон номера відкривається вид на басейн, має зональну терасу і розташований в 5 метрах від басейну.

Напівлюкс з терасою і видом на басейн

Номер з сучасними меблями і затишною обстановкою. Можливо комфортне розміщення гостей на одній двоспальним. Номер цієї категорії розташований на першому поверсі, має зональну терасу і розташований в 5 метрах від басейну.

Напівлюкс з балконом, видом басейн і море

Однокімнатний номер в стилі мінімалізм з балконом. Номер обладнаний сучасною технікою і меблями. З вікон відкривається вид на басейн і море. Номери даної категорії розташовуються на 2 поверсі готелю.

люкс

Двокімнатний номер, виконаний в європейському стилі. Номери розташовані на 1 поверсі. Номер обладнаний сучасною технікою, меблями, в тому числі, великим двоспальним та диваном-ліжком.

Люкс з видом на басейн

Двокімнатний номер, виконаний в європейському стилі. Номери розташовані на 1 поверсі. Номер обладнаний сучасною технікою, меблями, в тому числі, великим двоспальним та диваном-ліжком. Номер цієї категорії розташований на першому поверсі, має зональну терасу і розташований в 5 метрах від басейну.

Люкс з балконом, видом на басейн і море

Двокімнатний номер з балконами, виконаний в європейському стилі. Номери розташовані на 2 поверсі. Обладнані сучасною технікою, меблями, в тому числі, великим двоспальним та двома односпальними ліжками. З вікон відкривається вид на басейн і море.

Студія з балконом і видом на море

Просторий однокімнатний номер в стилі мінімалізм, розділений на дві зони: спальну і вітальню. Номер обладнаний сучасною технікою і меблями. З вікон відкривається вид на море.

Студія з балконом, видом на басейн і море

Просторий однокімнатний номер в стилі мінімалізм, розділений на дві зони: спальну і вітальню. Номер обладнаний сучасною технікою і меблями. З вікон відкривається вид на басейн і море.